سرای فایل ایران (sfi)

سایت سرای فایل ایران به منظور ایجاد بستری مناسب برای به اشتراک گذاری انواع فایل ها و هم چنین بازاری برای کسب درآمد تولیدکنندگان محتوا راه اندازی شده است لذا با این وجود فضای مناسبی برای جویندگان فایل های آموزشی و تولیدکنندگان محتوا و خصوصا دانش آموزان و دانشجویان عزیزی است که تمایل دارند اطلاعات خود را با دیگران به اشترک گذاشته و از اطلاعات دیگران استفاده کنند.

سوالات متداول

خدمات

در این سایت فروشندگان فایل امکان قیمت گذاری بر روی فایل خود را داشته و می توانند در پروفایلی که متعلق به آن هاست فایل خود را بارگذاری کرده و ضمن تولید محتوا به کسب در آمد از طریق فروش محتوا و فایل خود نیز بپردازند. (لازم به ذکر است بخشی از مبلغ فایل بعنوان کارمزد به سایت سرای فایل ایران اختصاص می یابد.) برخی از فایل های موجود در سایت سرای فایل ایران به صورت رایگان ارائه گردیده و شما همراهان گرامی می توانید بدون پرداخت وجهی نسبت به دریافت و استفاده از این فایل ها اقدام نمایید؛ ولی دریافت فایل هایی که مبلغ گذاری شده است منوط به پرداخت قیمت تعیین شده برای فایل می باشد.

ثبت نام

اعتماد شما همراهان عزیز باعث سربلندی و اعتبار ماست.

گفتنی است در صورت وجود هرگونه مشکل در ارائه فایل و یا پرداخت شما چه در زمان خرید فایل و چه در زمان بارگذاری و فروش فایل همکاران ما در واحد پشتیبانی و فروش بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما سروران گرامی می باشند.

تماس با ما

صاحب امتیاز :

محمد محمودی

کد شامل :

1-1-756714-65-0-1

تلفن :

۰۳۱-۳۲۶۸۲۱۲۱